fbpx

NÁŠ PŘÍBĚH

Chceme Vám vyprávět náš příběh. Je to příběh o firmě a její změně. A také o změně úhlu pohledu...

Léta jsme fungovali jako dodavatelé pro reklamní agentury. Řešili jsme kvalitu a nastavení výrobních procesů. Vyráběli jsme, co bylo třeba. Pak si to vždycky někdo odnesl. A zase něco dalšího. A znova. Žádná zpětná vazba. Nevěděli jsme, pro koho to děláme, jestli je spokojený, jestli by to třeba nechtěl jinak. Ale asi to bylo jedno. Letáky, brožury, vizitky, plakáty. To všechno má krátkou životnost. Za chvíli po tom neštěkne ani pes. A po tom, kdo to vyrobil, už vůbec ne!
 

Koncem roku 2005 jsme začali vyrábět kalendáře z fotografií našich zákazníků.

Ve vztahu s našimi zákazníky to byl průlom.

Když máte v kalendáři své fotografie, je to pro Vás hodnotný produkt. A my to vidíme, když si k nám naši zákazníci chodí kalendáře vyzvedávat. Zběžná kontrola a - rozzářené oči! Když vidíte obrázky svých dětí, rodiny, Vašich blízkých, vždycky Vás to dojme, vždycky se ve Vás něco pohne...
 
A tak jsme pracovali na kalendářích. Každý rok jsme něco vylepšili, až jsme se dostali k nynější podobě luxusních laminovaných kalendářů. To jsou krásné dárky, ze kterých mají všichni radost. I my.

Je totiž úžasné vyrábět pěkné věci a cítit, že jsme potěšili...

A jak to tak v jisté životní etapě bývá, začaly se nám doma hromadit fotky s dětmi. To jsme teprve zjistili, jak jsou drahé fotoknihy. A jak je obtížné je vytvořit. To snad není možné! Musí to tak být? Určitě ne, my přece dokážeme fotoknihy SNADNĚJI, RYCHLEJI A LEVNĚJI.
 
Začali jsme pracovat na jednoduchém, srozumitelném řešení, jak si vytvořit fotoknihu přímo přes naše internetové stránky. A to jsme si dali! Trvalo to příšerně dlouho. Několikrát jsme se museli vrátit zpět a začít znovu. A teď máme takové řešení hned dvě. Jedno jednoduché a druhé ještě jednodušší.

Nezapomněli jsme totiž na to, proč jsme do toho na začátku šli: 

FOTOKNIHY SNADNĚJI, RYCHLEJI, LEVNĚJI!

Taky jsme věděli, že nesmíme kopírovat to, jak dělají fotoknihy ostatní. Najdeme řešení, které je levnější. Přece musí existovat možnost, aby byly fotoknihy dostupnější. A tak jsme zkoušeli a vymýšleli. A vytvořili jsme několik našich originálních řešení fotoknih.

Proto můžete mít krásné a cenově dostupné fotoknihy.

Proto je můžete snadno a intuitivně vytvořit.

Proto teď můžete zdokumentovat všechno pěkné ve Vašem životě.

TO KRÁSNÉ ZE ŽIVOTA MĚJTE PO RUCE!


Radost pro Vaše blízké

Radost z dárku a radost po celý rok. Vždycky, když se podívají na obrázky své rodiny, dětí a vnoučat...

Intuitivní, rychlé a snadné vytvoření

Jednodušší už to být nemůže. Co nejméně tlačítek, pokud možno pouze jedno...

Jasná cena

U nás vždy předem víte, kolik Vás fotokniha bude stát. A pokud třeba přidáte stránky navíc, ihned uvidíte, jak se cena změní. Nečeká Vás tedy žádné nemilé překvapení až po dokončení Vaší fotoknihy...

Vaše radost

Poprvé, když fotoknihu nebo kalendář snadno a rychle vytvoříte. Podruhé, když Vám přijdou. Potřetí, když uvidíte radost Vašich blízkých z dárku.